Získejte nejlevnější povinné ručení na trhu

Povinné ručení je podstatným elementem každého řidiče, dokonce nutností vyžadovanou samotným státem, potažmo zákonem. Služba, bez které se se svým dopravním prostředkem jednoduše nepodíváte do silničního provozu.

A právě kvůli tomu je vhodné důsledně vybírat povinné ručení, navíc, pokud v domácnosti nebo ve firmě máte více vozidel najednou, kdy se jedná o poměrně značné náklady.

Největší nabídka povinného ručení na internetu

Je naprostým nesmyslem, vydávat se do poboček jednotlivých pojišťoven a porovnávat tuto službu svépomocí, díky obdrženým letákům a cenovým předlohám. Doba jde v tomto ohledu podstatně dál a prezentuje daleko flexibilnější a rychlejší nástroj, kterým je internet.

Stačí navštívit internetový portál expresnipojisteni.cz a získat můžete nejlevnější povinné ručení 2014. Přehledně zesumírované nabídky, které nabydete na základě jednoduchého online formuláře, respektive údajů, jež do něj vyplníte.

Srovnání, jehož výsledkem jsou nejnižší ceny

Vaše úloha v roli zákazníka, který chce získat to nejlevnější pojištění na trhu, je velice snadná. Stačí, pokud do speciálního formuláře zadáte tyto informace.

  • Údaje o vozidle
  • Objem a výkon automobilu
  • Rok výroby
  • Značka a model

K tomu připočtěte ještě základní fakta o vaší osobě, potažmo pojistných nehodách nebo případných bonusech. A výsledek? Ten na sebe nenechá dlouho čekat. Během vteřiny získáte povinné ručení hned od několika pojišťovacích subjektů najednou.

Objednejte si pojištění na internetu

Výše uvedenými výhodami tohoto internetového portálu to dozajista nekončí. Nejlevnější povinné ručení 2014 všech pojišťoven je totiž možné získat z pohodlí vlastního domu, tedy za přispění objednávacího formuláře.

Okamžik, po jehož potvrzení získáte zelenou kartu prostřednictvím emailu a originál druhý den poštou. Naprosto bezplatně se lze domoci také pojištění pneumatik nebo pojištění dopravních pokut.

Snižte výdaje za povinné ručení

Nebojte se porovnat stovky nabídek, které jsou příslibem značných finančních úspor, jejichž hodnota se pohybuje kolem 70%. Za jediný rok provozu můžete ušetřit nejenom stokoruny, ale dokonce tisíce. Průměrná úspora je zhruba 1 700 Kč, což jsou finance, které můžete investovat zcela jiným a daleko efektivnějším způsobem.

Získejte také havarijní pojištění

Nakonec je třeba zmínit třešničku na pomyslném dortu. Není to jen nejlevnější povinné ručení 2014 všech pojišťoven, ale i havarijní pojištění, které může dosahovat taktéž naprosto neodolatelných cen.

Je nejvyšší čas na změnu dosavadní pojišťovny. Ideální doba na minimalizování nákladů za povinné ručení, s čím vám pomůže odborník na toto téma, kterým je portál expresnipojisteni.cz.