Zajímá vás bezúčelový úvěr?

Mít tak možnost koupit si vše, po čem toužím, říkáte si? A co kdybychom vám tuto možnost nabídli? Zajímá vás možnost, kterou představuje bezúčelový úvěr od nebankovní společnosti AsisTeam s.r.o.?

Podívejte se, co vám tato prověřená nebankovní půjčka nabídne.

Možná si říkáte, že takovýto typ půjčky není nic pro vás, ale je také možné, že ani nevíte, co vlastně bezúčelovost znamená. Často totiž musíte dokládat, na co si vlastně chcete půjčit, poté banka zhodnotí, zda je to podle ní dobrý nápad a teprve poté můžete začít doufat, že peníze dostanete. V případě této půjčky nemusíte dokládat účel, půjčka je jištěna zástavním právem k nemovitosti a půjčit si můžete až do výše 50% ceny nemovitosti.

Pokud tedy potřebujete vyplatit exekuci, nakoupit vybavení domácnosti či například konsolidovat půjčky, je to vhodná volba právě pro vaši situaci. Důležitá je také doba splatnosti, která v závislosti na vaší potřebě může být až 20 let, a to při úrokové sazbě od 12.99% p. a. Tento úrok je fixní, to znamená, že můžete po celou dobu splácení přesně vědět, kolik musíte dát stranou na splátku. Nepřekvapí vás žádné skryté poplatky ani jiné nepříjemnosti, které jsou častým katem lidí, kteří kývnou na první nabídku a pořádně si nepročtou podmínky smlouvy.

V případě AsisTeamu s.r.o. se nemáte čeho bát, vše je jasně dané, transparentní a v případě jakýchkoliv pochybností či nejasností není problém se ozvat a nechat si vše osvětlit. Jenom solidní společnost, která má na českém trhu dobré jméno, si zaslouží vaši naprostou důvěru. A takovou firmou AsisTeam s.r.o. bezesporu je. Prohlédněte si reference klientů, kteří si již peníze půjčili, a poznáte sami, že jste narazili na tu správnou společnost, která vám pomůže žít kvalitnější život prostřednictvím své nabídky půjček a úvěrů.