Výhody kreditních karet

Bezhotovostní platby jsou bezpochyby nedílnou součástí naší společnosti, ať už jde o jakoukoliv oblast. Daleko častěji se vám tedy v peněžence povaluje kreditní karta, nežli hotovost. To samé platí také u úvěrových karet, jež vám přináší značné množství výhod.

Typickým představitelem profesionálních služeb jsou například kreditní karty Citi, jež mohou nabývat spousty podob. Ty se od sebe liší především charakterem použití a předkládanými službami. Mezi velice oblíbené kreditky Citi patří Citi Life.

Kreditka s řadou odměn

Pořídíte-li si libovolné kreditní karty Citi, stáváte se automaticky členem Citi Club, v rámci něhož můžete čerpat bezpočet odměn, jež mohou mít libovolný charakter. Procentuální odměny se sčítají a navyšují. Jejich celkovou hodnotu můžete následně využít na cestování, péči o zdraví, v gastronomii a v jiných oblastech.
Kreditka, u níž vám mohou být navráceny poplatky za vedení karty v prvním roce. Nejrůznější slevy lze navíc čerpat v naprosto všech zákoutích tohoto světa. Kreditky Citi mají nízké úrokové sazby, jež korespondují s 55 denním bezúročným obdobím.

Získat však můžete kreditní karty Citi, jež mají nejrůznější označení.

Kreditní karta libovolného typu

Typickým příkladem je kreditka Citi BILLA, Classic, Gold nebo O2 Citi a další. Jednotlivé značení karet charakterizuje další možnosti využití slev a bonusů, které lze uplatňovat při nákupu v patřičných obchodech nebo při využití konkrétních služeb.

Spojte výhody bezhotovostních plateb a klady kreditní karty Citi. Začněte sami sebe odměňovat za zrealizované nákupy a spoléhejte se na bezkontaktní technologie, jež hýbou současným světem. Kreditky Citi jsou prostředkem a peněžní záložnou, která vám bude při nákupech kdykoliv k dispozici.

Napsat komentář