Sjednejte si povinné ručení online

Každý majitel vozidla si je vědom toho, že musí mít na své auto sjednané tzv. povinné ručení. Toto zákonné pojištění vozidel je povinné a musí být sjednáno ke každému vozidlu mající státní poznávací značku a využívající veřejné komunikace.

Je to jedno z nejdůležitějších pojištění obecně, protože slouží na krytí případných škod, které vy za volantem svého vozu můžete v případě nehody způsobit. Nejedná se pouze o škody hmotné, ale také o případné újmy na zdraví nebo životě. Téměř každá pojišťovna má ve své nabídce i zákonné pojištění vozidla.

Široká nabídka produktu skupiny Generali

Pojišťovna Generali patří mezi jednu z největších pojišťovacích společností na světě. Společnost působí ve více než 60 zemích celého světa a zaměstnává více než 77 tisíc zaměstnanců. Mezi hlavní produkty společnosti patří:

  • Pojištění osob – do pojištění spadá životní pojištění, cestovní pojištění, úrazové pojištění a nemocenské pojištění
  • Pojištění majetku – zde můžete využít produktů pojištění domácnosti, pojištění rekreačních objektů a kancelářských budov atd.
  • Pojištění vozidel – využijte flotilového auto pojištění či klasického povinného ručení.

Mezi další produkty, které vás mohou zajímat, patří pojištění odpovědnosti a pojištění individuálních rizik.

Všechno můžete sjednat online

Pojišťovna nabízí jednoduchou online kalkulačku, která vám během pár minut spočítá cenu povinného ručení. Vyplníte pár potřebných údajů o vozidle a jeho majiteli a zákonné pojištění motorových vozidel máte uzavřené téměř ihned. Zelená karta vám přijde zpravidla během několika minut na email, během pár dní její originál přímo do schránky. Můžete také využít Klientské centrum na čísle 844 188 188. Specializovaní pracovníci vám poradí, jakou variantu povinného ručení zvolit a společně naleznete nejlepší variantu.

Online sjednání můžete využít i pro cestovní pojištění od Generali. Pokud jedete na dovolenou a nevyužijete pojištění od cestovní kanceláře, můžete si sjednat pojištění u Generali. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, do kterého napíšete termín cesty, cílovou destinaci a počet osob. Výsledná cena vám bude ihned zobrazena a všechny potřebné dokumenty budou odeslány na váš email.