Sjednejte si hypotéku bez potvrzení příjmu

Hypotéka je jeden z nejoblíbenějších úvěrových produktů na finančním trhu. Jedná se o dlouhodobý úvěr, který je zajištěn zástavním právem k nemovitosti. Hypotéku rozdělujeme na dvě hlavní kategorie – účelovou a neúčelovou. Účelová hypotéka je klasická hypotéka, kterou můžete využít k financování vlastního bydlení. Chcete-li si půjčit větší obnos peněz, aniž byste je použili na financování bydlení, nabízí se vám americká hypotéka.

Když se řekne americká hypotéka, pak máme na mysli neúčelovou hypotéku. A americká se tato hypotéka jmenuje proto, že se k nám rozšířila právě z této země. Americká hypotéka je stále oblíbenější. Jedná se o speciální druh hypotečního úvěru, u něhož nemusíte uvádět účel použití peněžních prostředků. Nabízí ji nejen bankovní instituce, ale také nebankovní společnosti.

Stejně jako u klasické hypotéky, tak i u americké hypotéky vám společnost nabídne určitou částku z odhadní ceny nemovitosti. U americké hypotéky se tato částka pohybuje kolem 70 % z odhadní ceny. Peníze potom můžete použít prakticky na cokoliv, nikoliv jen na bydlení. Ještě velkou možností je hypotéka bez doložení příjmu, u které nemusíte dokládat svůj měsíční příjem. Tato hypotéka je vhodná zejména pro klientelu, která nechce uvádět výši svého příjmu.

Sjednání americké hypotéky není nic složitého. Na internetu si můžete vyplnit jednoduchý online formulář, ve kterém zadáte osobní informace. Následně vás kontaktuje společnost, která vám vysvětlí další podrobnosti o americké hypotéce. Nakonec si hypotéku sjednáte a během chvíle můžete mít peníze k dispozici. Nikdy nebylo sjednání hypotéky jednodušší. Díky online sjednání šetříte svůj čas a pamatujte, že čas jsou peníze.

U americké hypotéky je minimalizována administrativa, a tak se nemusíte obávat zdlouhavého vyřizování a nepříjemného papírování. Americká hypotéka je v nabídce společnosti VitaCredit. Můžete si sjednat hypotéku na cokoliv, aniž byste splňovali náročná kritéria.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *