Půjčíte si brzy v bance? Vyřízeno může být online, a to navíc během téhož dne

V moderní době si půjčíte v bankovním sektoru poměrně snadno, vše se vyřeší po internetu, často už během příštích několika hodin. Nemusíte tak čekat několik dnů, jak bylo v minulosti možná obvyklým jevem. Online svět přináší celou řadu vymožeností, dokonce si ani nemusíte zakládat konto v bance, kde žádáte o půjčku. Je to možná praktické, ale rozhodně ne nutné a povinné. Pokud nechcete, nic se neděje.

Banka má sice přísnější kritéria, přináší ale výhodnější úrokové sazby

Bankovní půjčky mohou pomoci ještě dnes, posuzování žádosti je ale trochu přísnější, než je tomu třeba v nebankovním sektoru. Samozřejmostí je podmínka trvalého příjmu, ale s tím se setkáte i při nebankovních půjčkách. Posuzuje se však ještě klientova bonita, která zahrnuje i příjmy a výdaje, například i to, kolik máte dětí, v jakém bytě žijete nebo jestli nemáte nějaké nesplacené půjčky z dřívějška. Vše se však vyřeší velice brzy, takže nemusíte mít strach z nějakého zdržení kvůli administrativním záležitostem. Pokud chcete zajímavý tip na bankovní úvěr, nabídneme vám dnes hned dva, takže se pohodlně usaďte s kávou a prohlédněte si jednu či druhou možnost trochu více zblízka.

Česká spořitelna hraje stále prim, v dnešní době jde o žádanou značku

Přežila boom spojený s novými bankami na trhu a vyšla z celé konfrontace s čistým štítem. Ano, právě Česká spořitelna má na svém kontě statisíce spokojených klientů, kteří se drží této značky už celá dlouhá léta. Férové podmínky a zavedené jméno, to je kombinace, jíž nepochybně neodoláte ani vy. Jaké podmínky má půjčka zrovna zde?

  • Až 700 tisíc korun (minimální výše úvěru je dvacet tisícovek).
  • Splatnost až deset let (přinejmenším však dvanáct měsíců).
  • Úroky od hranice necelých sedmi procent (konkrétně 6,9 %).

Půjčka je samozřejmě naprosto na cokoliv, důvod není třeba udávat a svobodně si můžete měnit například i výši splátek. Druhou možností, jíž vám dnes představíme, je Hello půjčka, se kterou je možné získat až jeden milion korun bez zbytečných administrativních průtahů. Na svůj bankovní účet můžete dostat peníze velice brzy poté, co je půjčka schválena. Rozhodně tak nebudete muset obcházet úřady, nechávat si potvrdit dokumenty razítky a stát nekonečné fronty, podobné příjemnosti už dnešní svět nevyžaduje…