Půjčíme vám rychle až 50 tisíc

Získat financování pro svůj projekt může být neřešitelný problém. Dotace získá jenom někdo a na zaplacení vhodné poradenské firmy nejsou prostředky. Začít s podnikáním je obtížné. A když chybí zdroje téměř nemožné.

Provident půjčky

Na začátek podnikání si můžete půjčit. Dokonce nemusíte ani sdělovat účel použití peněz, stačí se obrátit na Provident a částka do 50.000 Kč může být Vaše. Splácení probíhá v týdenních intervalech. Na výběr jsou dvě možnosti délky půjčky – 45 nebo 60 týdnů. Nepotřebujete žádné ručení ani zajištění nemovitostí.

Provident půjčky jsou velice rychlé. Po vyplnění online dotazníku nebo telefonickém objednání můžete dostat peníze do několika hodin osobně do rukou nebo si je vyzvednout druhý den z účtu. Provident Financial působí dlouhodobě v České republice a má vybudovanou síť 3.000 zástupců. Proto v hotovosti dostanete peníze téměř ihned.

Financování je problém všech začínajících podnikatelů. Při půjčce si musíte zhodnotit svoje šance na úspěch a možnosti příjmů. Platit třeba 600 – 800 Kč týdně není velká položka. Ale stejně musí být včas a řádně zaplacena. Aby se Vám půjčka vyplatila, mělo by podnikání být skutečně lukrativní a úspěšné. Potom se nemusíte bát vrácení půjčky a máte otevřenou možnost k dalším finančním zdrojům.

Napsat komentář