Porovnejte si povinné ručení online

Každý majitel motorového vozidla je povinen sjednat si pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla neboli povinné ručení, jak stanovuje sám zákon. Povinné ručení kryje škody, které způsobíte provozem svého vozidla na majetku či zdraví ostatních osob. Toto pojištění nekryje škody na vašem vozidle, k tomu slouží havarijní pojištění.
Na současném trhu působí celá řada pojišťoven, která má ve svém portfoliu produktů povinné ručení. Vybrat si z nepřeberného množství nabídek je nelehký úkol. Chcete-li si však sjednat povinné ručení s nízkou roční sazbou, ale přitom výhodnými podmínkami, využijte porovnání povinného ručení. Jedná se o online nástroj, díky němuž šetříte nejen svůj čas, ale také své peníze.

Chcete-li si přes porovnání povinného ručení zjistit, která pojišťovna je pro vaše vozidlo nejideálnější volbou, obraťte se na internetový portál www.mPojištění.cz, který nabízí kalkulačku, s níž spočítáte nabídky jednotlivých pojišťoven během několika sekund. Stačí vyplnit online formulář, do kterého zadáte informace o svém vozidle a také o vás. Na základě těchto informací budou vyhodnoceny nabídky pojišťoven od té nejlevnější po nejdražší.

Kromě toho, že si můžete provést porovnání nabídek pojištění, můžete si také toto pojištění přes internet sjednat. Na internetu získáte mnohem více výhod než na pobočce dané pojišťovny. A navíc tím šetříte svůj čas. Uzavření povinného ručení přes internet je jednoduché a zvládne to i laik. Kalkulačka vás přesně navede na to, co máte udělat.

Kdo se musí pojistit?

Podle zákona č. 168/1999 Sb. musí mít každé vozidlo, které je provozováno na veřejné pozemní komunikaci, sjednané povinné ručení. Pokud by majitel vozidla nesjednal povinné ručení ještě před tím, než vyjede na silnici, hrozí mu vysoké pokuty. Navíc, za každý den, kdy nebylo vozidlo pojištěno, je majitel motorového vozidla povinen uhradit příspěvek do fondu České kanceláře pojistitelů.

Ušetřete si starosti a také peníze a raději si sjednejte povinné ručení ihned po zakoupení nového vozidla. Podívejte se na stránku www.mpojisteni.cz, kde se vám nabízí jednoduchá kalkulačka pojištění s možností okamžitého sjednání.

Napsat komentář