Pět méně známých půjček, s nimiž se můžete setkat

Rozhodli jste si vzít půjčku, ale nejste si jistí tím, o jakou půjčku máte požádat? Jste zmatení z nabídky půjček, která se na trhu nyní vyskytuje? Na finančním trhu je nyní opravdu mnoho půjček, o které můžete požádat. Nejčastěji lidé žádají o rychlou půjčku online, která slibuje peníze rychle do pár minut na bankovní účet. Takovou půjčkou je třeba Razdva půjčka, v rámci které vám peníze přijdou do patnácti minut od schválení úvěru. Setkat se však můžete i s jinými půjčkami, nejen s rychlou půjčkou online. Seznamme se proto s pěti méně známými půjčkami, které nám mohou při hledání vhodné půjčky zkřížit cestu.

Nebankovní půjčky bez registru

Existují i takoví poskytovatelé půjček, kteří nabízí půjčky bez registru, tedy neprojíždí registry dlužníků, svým klientům důvěřují. Obvykle jsou nebankovní půjčky bez registru spojeny s vyššími úroky, splátka bývá i 84 měsíců. V rámci těchto půjček je možné půjčit si jak pár tisíc, tak i několik desítek či stovek tisíc korun.

Okamžitá půjčka

Okamžitá půjčka se velice podobá rychlé půjčce online, ovšem v rámci této půjčky je možné získat menší úvěry, které jsou často splatné do třiceti dnů. Pokud však potřebujete pár stovek či tisíc ihned, pak je okamžitá půjčka pro vás ideální.

Ověřené půjčky

Existují také takzvané ověřené půjčky, které poskytují peníze rychle a bezpečně. Jedná se o půjčky s ručením, v rámci kterých je možné půjčit si i několik stovek tisíc korun. Nenechte se tedy napálit.

Nebankovní půjčka bez ručení

V obrovském množství nabízených půjček na trhu se narazí také na nebankovní půjčku bez ručení, což je půjčka, u níž není potřeba nic dávat do zástavy. Získejte tedy až několik stovek tisíc korun bez zástavy, které často můžete splatit až do 84 měsíců.

Půjčka až do domu

Mimo jiné existuje i poměrně zvláštní půjčka, a sice půjčka až do domu. Jedná se o půjčku, díky které si můžete nechat přinést peníze až do domu. Jedná se o půjčku bez ručení, se kterou dosáhnete i na několik desítek či stovek tisíc korun.