Nové bydlení s pomocí dražby nemovitostí

Otázka vlastního bydlení je mnohdy velice složitá. Nejzásadnějším rozhodovacím faktorem bude asi jako u většiny lidí pořizovací cena nemovitosti. Pokud je vyšší, než vaše možnosti, musíte se skleslou hlavou vzdát svůj sen o příjemném rodinném příbytku.

I přesto však existuje cesta, která vaše tužby naplní a to za poměrně zajímavých finančních podmínek. Je to dražba nemovitostí, jež je sice spojena s časově náročnějším procesem, než kdybyste volili objekt v produktové nabídce realitní kanceláře, výsledek může být zcela odlišný.

Bydlení pořízené za 2/3, ba dokonce za 1/2 ceny tržní hodnoty konkrétní nemovitosti.

Dražby nemovitostí pro každého

Účast na dražbě není ničím nereálným, navíc v dnešní přemodernizované době. Využít totiž lze elektronických dražeb, do nichž se přihlásíte prostřednictvím speciálního účtu. Před jejím zaháněním musíte složit vratnou dražební jistinu a poté vám již nic nebrání v realizaci výsledného procesu.

Bohatý seznam nemovitostí z celého území České republiky vám dává možnost, vybrat si objekt v konkrétní lokalitě a přesně dle vašich představ, ať už to bude rodinný dům, bytová jednotka, pozemek, rekreační budova či komerční prostor.

Přehledná prezentace dražené nemovitosti

Dražba nemovitostí vás zaujme i kvůli dalším faktorům, které mohou být pro mnoho zájemců doslova rozhodující.

  • Získáte spoustu informací o budově, včetně vlastnických práv a fotografií
  • Využít lze veřejnou prohlídku stavby před účastí na dražbě
  • V případě úspěchu ušetříte desetitisíce až statisíce korun

Zkuste pro změnu něco jiného, než co vám nabízí klasické realitní kanceláře. Pusťte se do shánění bydlení svépomocí a zaměřte se na bohatý katalog staveb určených k dražbě. Sami budete překvapeni, za jaké ceny jsou nemovitosti nabízeny a jak je vše snadné.