Máte volné finanční prostředky? Zkuste investovat.

Přemýšlíte, do čeho investovat své volné peníze? Nerozumíte akciím, dluhopisům, ani zlatu? Chcete investovat bezpečně? Pak je ideální volbou investice do nemovitostí. Asi se budete ptát, na jaké nemovitosti nejvíce vyděláte. Zaměřte se na Prahu, protože do Prahy neustále míří lidé, kteří tam chtějí bydlet. A hlavní město je neodmyslitelně spjato s luxusem. Není tedy od věci koupit luxusní dům a pronajímat ho.

Jestliže hledáte luxusní dům, pak se vám nabízí usedlost Šafránka, která vznikla rekonstrukcí původní vinice ze 17. století. V současné době se zde nachází čtyři luxusní vily, které nabízí přepychové byty, v nichž je bydlení jedna radost. V blízkém okolí se nachází vše potřebné.

Luxusní byty nabízí komfortní bydlení

Můžete pronajímat luxusní byt v historickém komplexu usedlosti Šafránka. Jedná se o areál, který se rozprostírá na ploše o velikosti 4 500 metrů čtverečních. Je zde k zakoupení celkem čtrnáct bytů, přičemž každý byt má jinou rozlohu. Můžete investovat do bytu 4+kk, 5+kk, ale v nabídce jsou i menší byty. Záleží pouze na tom, kolik jste ochotni do bytu investovat. K dispozici jsou zde i komerční prostory, které se dají snadno využít k podnikání.

Nedaleko usedlosti se nachází letiště, a tak zde budou rádi bydlet i lidé, kteří často cestují. Bytům náleží parkovací prostory a nechybí ani všechny nezbytné služby v okolí. Jestliže bude chtít obyvatel jezdit městskou hromadnou dopravou, nepřijde zkrátka, protože se zde nachází stanice MHD. Luxusní byty se nachází i nedaleko obchodního centra, parků a golfového hřiště.
Jestliže se chcete dozvědět více informací o luxusních bytech v této lokalitě, navštivte webovou stránku http://www.usedlost-safranka.cz, kde najdete informace nejen o bytech jako takových, ale také o cenách, za které jsou jednotlivé byty nabízeny. Také si zde můžete byt, který vám padne do oka, rezervovat. Investujte tedy do bydlení, protože je to výhodná a bezpečná investice, pokud se na to budete dívat z dlouhodobého hlediska.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *