Máte exekuci a nevíte si rady? Poradíme!

Máte finanční problémy a přestali jste platit své finanční závazky? Obáváte se exekuce nemovitosti a bojíte se, že přijdete o střechu nad hlavou? Začněte tuto problematickou situaci co nejrychleji řešit a obraťte se na firmu, která se specializuje na řešení exekucí. Nemusíte přijít o střechu nad hlavou, protože taková firma je ochotna zajistit vyplacení exekuce a pomoct vám z tíživé finanční situace.

Nadchne vás profesionální přístup zaměstnanců, jejich seriózní jednání a rychlý zásah. Díky odborníkům, kteří se v exekucích orientují, můžete ušetřit nemalé peníze. Ať už vás trápí exekuce, dražba, zástava, půjčka či hypotéka, měli byste se poradit s finančními specialisty, kteří jsou schopni navrhnout efektivní a výhodné řešení, které vás nepřipraví o všechen váš majetek.

Společnost svým klientům nabízí bezplatné poradenství. Exekuce poradna vám prozradí, jaké udělat kroky, abyste z exekučního řízení vyšli co nejlépe. Exekuce je v podstatě vymáhání peněžní částky od dlužníka pro věřitele. Cílem je, aby byl věřitel uspokojen, když dlužník nesplácí své závazky.

Exekuce je upravena v zákonu č. 120/2001 Sb. a exekuci provádí soudní exekutor, který je pověřen státem či exekučním úřadem.

Exekuce nemovitosti

Pokud jste přestali splácet hypotéku či úvěr, který je zajištěn nemovitostí, potom se můžete dostat do velkých problémů. Pravděpodobně na vás bude uvalena exekuce nemovitosti. Abyste předešli komplikacím a nepřišli o svou nemovitost, poraďte se bezplatně u finanční společnosti, která se na poradenství v této oblasti zaměřuje. Hlavním cílem je vyplacení exekucí tak, aby byl nejméně škodný právě klient.

Určitě nechcete přijít o všechen svůj majetek. Když už se dostanete do dluhů a problémů, měli byste vyhledat odbornou pomoc. Vyhněte se tomu, abyste přišli o střechu nad hlavou.

Napsat komentář