Když si půjčíte prostřednictvím portálu Zonky, rozhodně to nebude špatná volba!

Stále relativně nová služba, která má stále více klientů – a ti jsou v mnoha případech naprosto spokojení a své rozhodnutí by zpětně určitě neměnili. Přesně tak se dá charakterizovat portál Zonky, díky němuž si půjčilo už tisíce Čechů a další zájemci se jen hrnou. Vlastně, proč by tomu tak nemělo být? Diskrétní půjčka, a to až v půlmilionové hodnotě, s naprosto minimální administrativou. Nezbývá než dodat, že takových nabídek je v tuzemských podmínkách rozhodně není nikdy dost.

Dvacet tisíc nebo klidně až celého půl milionu korun

Zonky mají jednoduché a snadno srozumitelné podmínky pro každého, půjčka není předem zapovězena prakticky nikomu. Stopku dostanou jen lidé, kteří jsou zrovna uprostřed insolvence nebo dlouhodobě nemají žádné zaměstnání a tím pádem i nutný příjem pro splácení dluhu. Jaké jsou konkrétní čísla točící se kolem nabídky na Zonky?

  • Výši úvěru je možné zvolit v rozmezí 20 a 500 tisíc korun.
  • Lhůta splatnosti šest měsíců až celých dlouhých sedm let.
  • Úroky začínají na atraktivní hranici necelých čtyř procent.

Po administrativní stránce jde o záležitost skutečně velmi nenáročnou. Klasické P2P půjčky rozhodně ušetří čas i peníze, v mnoha směrech jde o zajímavé nabídky, ze kterých si můžete na našem trhu i poměrně dost vybírat. Jde o novodobý mechanismus, který v posledních několika letech slaví až obdivuhodný boom. Stačí jen málo, doložit pravidelný příjem, být plnoletý a mít české státní občanství. Obvykle není třeba nic více, peníze mohou vyrazit na účet žadatele už opravdu hodně brzy. Tak proč ještě čekat, že? Byla by přeci škoda, aby vám výhodná nabídka utekla doslova před nosem.

Srovnání se přímo nabízí, bude vyřízené během pár okamžiků

Když si chcete nabídky porovnat online, není nic snazšího než požádat o asistenci nezávislý srovnávač. Během několika chvil budete mít o poznání jasněji. Dozvíte se všechny detailní informace, které pro své rozhodnutí opravdu potřebujete vědět – přehled na jediné obrazovce, nejen splátkový kalendář, ale i průměrná výše splátek. Za pomoci zkušeného poradce v podobě srovnávače tak budete brzy vědět víc a budete se moci vyjádřit ke každé nabídce na aktuálním trhu.