půjčka

Jak vybrat vhodnou nebankovní půjčku

Jaké půjčky jsou vlastně ty z kategorie nejvýhodnějších? Vyzkoušejte nějaké, které budou opravdu zajímavé. A inspirujte se našimi tipy. Třeba Tesco půjčka je takřka na jedničku, už jen pro to, že můžete využít pestrou paletu doplňkových služeb. A samozřejmě, vyřízení budete mít zcela zdarma. Kolik si tedy je možné s Tesco půjčit?

  • Až 500 tisíc korun v každém supermarketu Tesco. Ještě týž den, bez zbytečného a obsáhlého papírování.
  • Není potřeba ničím ručit ani dávat peníze předem. Sjednání je bezplatné, vedení úvěrového účtu také.
  • Minimum pro úvěr je dvacet tisícovek, musíte doložit trvalý příjem a doklad totožnosti, nic více a nic méně!

Krátký online formulář, který vyplníte a rázem si můžete dohodnout půjčku. Během pár minut, prostě nic těžkého na vás nečeká. Bankovní převod, poštovní poukázka, platba v hotovosti, můžete si vybrat, co vám nejvíce v ohledu vyplacení peněz vyhovuje. Díky přehledné tabulce splátek budete hned vědět, kolik peněz dáte později navíc.

Půjčte si i s Cofidis

Cofidis půjčka přináší také velmi atraktivní podmínky pro každého. Pojďme si je sdělit prostou řečí čísel, která řekne všem zájemcům asi nejvíce. 20 až 500 tisíc korun na dobu až sedmi let. Pokud budete žádat ve dvojici s partnerem, dosáhnete na vyšší částku nebo zajímavější úrok, tudíž se vlastně nevyplatí žádost jen od jedné osoby. Doložit pravidelný příjem, nemít záznam v registrech dlužníků, to je vše, co ke sjednání Cofidis půjčky vlastně potřebujete. Vše se dá dohodnout online, osobně se nemusíte nikam vypravovat, půjde to snadněji, než si vůbec myslíte.

Je tu však ještě jedna zajímavá varianta, a sice půjčit si takzvaně od lidí. Zonky půjčka v posledních měsících získala opravdu velkou oblibu, nejen díky nízko položeným úrokovým sazbám. Ty totiž začínají už těsně pod hranicí čtyř procent, sami si navíc vyberete, kdo vám půjčí – a naopak. Investoři, kteří chtějí zhodnotit své úspory, si sami odkliknou v administraci, že chtějí vyplatit úvěr právě vám a nikomu jinému. Nízké poplatky, bez nutnosti chodit na pobočku. Půjčka tohoto formátu je dnes hodně populární – a rozhodně není vůbec divu. Žádné peníze od banky, ale od běžných lidí, jako jste vy sami. Kdo by o tohle nestál, že?