Investujeme do komodit

Rozhodli jste se investovat? Nemáte v této oblasti hluboké znalosti a zkušenosti? Nemusíte, protože se nabízí i investiční příležitosti pro úplné začátečníky. Jedná se konkrétně o investice do nemovitostí, které jsou bezpečné a v dlouhodobém horizontu výdělečné. Můžete koupit nemovitost a prodat ji za vyšší cenu, nebo můžete koupenou nemovitost pronajímat a zajistit si tak pravidelný měsíční příjem.

Budete-li koupit luxusní byty v Praze, zaměřte se na usedlost Šafránka, která nabízí moderní a stylové bydlení. V této usedlosti stojí čtyři luxusní vily, které nabízí celkem čtrnáct bytů. Kromě bytů jsou k dispozici komerční prostory, které jsou vhodné pro provoz rodinného fitness centra, vinného sklípku a podobně. Fantazii se meze nekladou. Bytovým jednotkám náleží také parkovací prostory, a to 12 krytých parkovacích míst a 18 dalších parkovacích míst uvnitř komplexu.

Jestliže člověk rád cestuje, ať už pracovně či za zábavou, v blízkosti usedlosti se nachází letiště. Je možné cestovat do zahraničí snadno, rychle, bez zdlouhavého cestování na letiště. Luxusní domy na prodej mají v blízkosti také obchodní centrum, golfové hřiště a celou řadu dalších služeb, které vás uspokojí. Nedaleko se nachází i dvě významné nemocnice, a to konkrétně nemocnice Na Homolce a Fakultní nemocnice Motol. Jestliže člověk cestuje městskou hromadnou dopravou, pak nepřijde zkrátka, protože se zde nachází zastávka metra a MHD. Je možné snadno cestovat do centra Prahy.

Usedlost Šafránka je zasazena do příjemné oblasti, která nabízí klid, soukromí a bezpečnost. Luxusní byty v Praze jsou dnes velmi žádané, a tak se určitě vyplatí do nich investovat. Můžete si tak zajistit stabilní příjem a stát se finančně nezávislí. Nebojte se investovat a vydělávat si nějaké peníze navíc. Investice do nemovitostí je pro začátečníky nejideálnější a nejbezpečnější způsob, jak si vydělat.

Napsat komentář