Ideální nebankovní půjčka na nikoho nečeká, vyberte si ji proto ještě dnes

Dnešní nebankovní půjčky nejsou žádné stálice, nabídka poskytovatelů se mění doslova každou chvilku. Stačí pár dnů nebo týdnů a změna je na světě, úroková sazba střídá další úrokovou sazbu a vždy je třeba sledovat jen aktuální nabídky na trhu. Pokud jste si u té či oné společnosti půjčili třeba před rokem, dnes už nemusí mít nabídku tak výhodnou. Proto pečlivě prověřujte každou možnost, co se na trhu naskytne a působí opravdu důvěryhodně.

Prověřený poskytovatel se zajímavým úrokem je sázka na jistotu

Nebankovní půjčky dneška mají jedno společné – musíte si je dobře prověřit. Poskytovatel by měl mít ideálně několikaletou zkušenost s tuzemským trhem a dohledatelné pozitivní reference samozřejmě také řeknou své. Musíte mít jednoduše jistotu, že děláte dobrý krok. A takové rozhodnutí je třeba chvíli zvažovat. Není se čeho bát, nabídky se z hodiny na hodinu nemění a rodinná rada má tak určitě dostatek času vše promyslet a schválit.

Zajímavou variantou může být třeba půjčka od Tesco. Co všechno nám může přinést?

  • Až 500 tisíc korun (při sjednání osobně na pobočce), případně 200 tisíc korun (po telefonu).
  • Splatnost v rozmezí dvanácti až čtyřiaosmdesáti kalendářních měsíců, tj. roku až sedmi let.
  • Nabízí se možnost využít Tesco půjčku i ke konsolidaci předešlých nevýhodných úvěrů.

Minimum pro úvěr u společnosti Tesco je dvacet tisíc korun, nejkratší možná lhůta splatnosti činí dvanáct měsíců. RPSN od 12,2 % ukazuje, že jde o poměrně atraktivní nabídku. Nabízí se i možnost odkladu splátek v ekonomicky méně příznivém období, stejně jako pojištění schopnosti splácet, které zabezpečí, že nenastanou žádné vážné problémy při nezaplacení měsíční splátky včas.

Druhou možností, jíž vám nabídneme, bude Jet Money půjčka (známá v dnešní době také jako Smart půjčka). S ní si přijdete až na sedmdesát tisíc korun, lhůta splatnosti je třináct nebo šestnáct kalendářních měsíců. Bezúčelová půjčka již od pěti tisíc korun, s minimálními požadavky na klienta, stačí jen dva doklady totožnosti, plnoletost a také pravidelný měsíční příjem. A čeho si všímat u půjček především? Nabídky hodnoťte hlavně podle RPSN, to totiž řekne zdaleka nejvíce!