I na bydlení si můžete půjčit výhodně

Rozhodli jste se pro vlastní bydlení? Hledáte však vhodný způsob, jak své bydlení financovat? Nejvýhodnější formou je hypotéka, neboli dlouhodobý úvěr, který je zajištěn zástavním právem k nemovitosti. Charakteristickým rysem je, že peníze můžete využít pouze na financování vlastního bydlení. Jedná se totiž o účelovou hypotéku. Ale na trhu jsou k dostání také neúčelové hypotéky, které mají stejné vlastnosti jako účelové s tím rozdílem, že nemusíte uvádět účel použití peněžních prostředků. Ale to je vykoupeno tím, že zaplatíte vyšší úrok.

Budete-li si chtít půjčit na bydlení, nabízí se vám Equa Bank, což je mladá a moderní banka, se kterou můžete získat výhodnou hypotéku. Půjčit si můžete u Equa Bank až do výše 100 % z hodnoty zastavené nemovitosti. Ale Equa Bank půjčka toho nabízí mnohem více.

Co Equa Bank hypotéka nabízí?

Jestliže si budete chtít sjednat hypotéku u Equa Bank, můžete získat částku až do 100 % z hodnoty zastavené nemovitosti. Equa Bank hypotéka je oblíbená díky nízké úrokové sazbě, kterou můžete mít již od 2,99 % p.a. Splátky je možné si rozložit od 5 do 35 let. Dále je hypotéka charakteristická tím, že neplatíte žádné zbytečné poplatky a dokonce si banka neúčtuje žádné vstupní výdaje. Snaží se co nejvíce minimalizovat náklady na hypotéku.

Dále vám Equa Bank hypotéka nabízí možnost částečného splacení hypotéky zcela zdarma, a to i v období mimo změnu úrokové sazby. Snaží se totiž vyhovět všem svým klientům a nabídnout jim co nejpříjemnější podmínky.

Sjednejte si hypotéku online

Dnes nemusíte nikam chodit. Je kladen důraz na rychlé a snadné sjednání, a tak je tato hypotéka online. Stačí si vypočítat, kolik budete měsíčně splácet, jak dlouho budete splácet a podobně. Jakmile si hypotéku nastavíte na míru, můžete si ji sjednat, aniž byste chodili ihned na pobočku banky. Hypotéka online vám šetří spoustu času.
Chcete-li si tedy financovat vlastní bydlení, obraťte se na Equa Bank. Tato banka vám nabízí výhodné podmínky.

Napsat komentář