Hypotéka bez registru je revolučním řešením

Přijdete do banky žádat o americkou hypotéku a odejdete s nepořízenou, protože nesplňujete některou z mnoha podmínek. To je zcela typický model bankovního sektoru, se kterým však lze velice úspěšně zatočit.

Je to novodobý nebankovní produkt označovaný, jako hypotéka bez registru, jenž s velkým přehledem konkuruje klasickým bankovním nabídkám. Především z pohledu nízké a zajímavé úrokové sazby. Pojďme si ale o tomto finančním východisku povědět něco více.

Schválení žádosti do jednoho dne

Hypotéka bez registru má jasně vypovídající název. Peníze vám budou schváleny i přesto, že máte jakýkoliv záznam v registru dlužníků. To je ale teprve malá ochutnávka toho, s čím tento nebankovní výdobytek přichází.

  • Není přihlíženo k věku žadatele
  • Nemusíte prokazovat velikost svého příjmu
  • Vyřízení do 24 hodin

Přesně tak vypadá moderní a novodobá hypotéka bez registru.

Jaké jsou parametry nebankovní hypotéky?

Úvěr se pyšní dlouhou dobou splatnosti v horizontu až 30 let. Navíc vám bude poskytnuta finanční suma v hodnotě až 70 % vaší nemovitosti. Při žádosti není třeba jakéhokoliv náročné administrativy. K adekvátní finanční nabídce postačí firmě čtyři až sedm fotografií daného objektu či pozemku.

Peníze jsou vyplaceny ihned po podpisu smlouvy, zbytek je následně převeden na bankovní účet.

Bezúčelová hypotéka na cokoliv

Hypotéka bez registru není jakkoliv svazující. Obávat se nemusíte skrytých poplatků a cizí vám nebude ani bezplatné předčasné splacení. Důležité je však zmínit, že jde o bezúčelový úvěr, s nímž nemusíte financovat jen konkrétní nemovitost či její rekonstrukci.

Peníze je možné využít na cokoliv, ať už půjde o nákup služeb a produktů nebo k úhradě zástav, vyplacení exekucí a ke konsolidaci jiných nevýhodných půjček. Hypotéka bez registru je zkrátka bezkonkurenční.