Hypotéční úvěr šitý na míru

Většina populace využívá k financování vlastního bydlení především hypotéčních úvěrů. Peněžních produktů, které mají dlouhodobý charakter a díky tomu je zajištěna jejich přiměřená výhodnost vůči klientovi.

Trh je však hypotékami doslova zaplaven a bez znalosti konkrétní oblasti se jenom velice stěží dopracujete k té správné. Řešením je finanční poradce, jenž vám poskytne plnohodnotný servis a stane se vaší pravou rukou při volbě výhodného hypotéčního úvěru.

Peníze na bydlení snadno a rychle

Tím tíženým subjektem je Jan Fidler, jenž zastupuje profesionální finanční skupinu Gepard Finance. Jeho letité zkušenosti v tomto segmentu jsou doslova zárukou vhodně zvolené hypotéky, která bude do posledního detailu odpovídat vašim náročným požadavkům.

Obávat se nemusíte ani toho, že bude finanční produkt zaměřen pouze na nabídku jediné společnosti. Uvedený specialista pokrývá portfolio více, jak dvaceti bankovních institucí, díky čemuž máte jistotu, že výběr padne na ten nejlepší hypotéční úvěr.

Refinancování a právní poradenství

Poskytování úvěrů na bydlení však není jedinou službou pana Fidlera a jeho týmu. Nabízeno je také populární refinancování, s pomocí něhož můžete získat daleko lepší úrokovou sazbu, než kterou máte doposud. Jednoduše vyměníte svoji stávající nevýhodnou hypotéku za tu výhodnější.

Kromě finančního poradenství jsou to bezpochyby i právní služby týkající se hlavně převodu nemovitostí. Nákup svého vysněného objektu či pozemku tak můžete zrealizovat od A až do Z.

Splňte si sen o rodinném zázemí a oslovte finančního poradce, jež vám zajistí velice zajímavou hypotéku šitou přímo na míru. Propracovaný peněžní produkt, s nímž budete maximálně spokojeni a jehož splácení neohrozí váš běžný rozpočet. Jan Fidler je totiž profesionál každým coulem, o tom se můžete přesvědčit sami.