FIO – osobní účet a výhodná hypotéka

FIO Banka je proslulým peněžním subjektem, především kvůli nulovým poplatkům za vedení, respektive správu jakéhokoliv účtu. Bankovní společnost, která si dokonce neúčtuje žádné platby za příchozí či odchozí transakce. FIO osobní účet je tak dostupný naprosto všem občanům, kteří nechtějí své osobní bance platit nic navíc.

Možností tohoto bankovní konta je však více, než dost. Využívat lze služby, na něž je člověk běžně zvyklý, jako jsou trvalé příkazy nebo bezhotovostní platební karta. Vše jmenované je také zdarma, máte tak jistotu, že vás FIO osobní účet nebude stát ani korunu.

Přednosti FIO hypotéky na bydlení

Populární FIO banka má samozřejmě velice bohaté portfolio služeb, které zahrnuje nejenom správu osobních či firemních financí, ale také možnost výpůjčky poměrně horentních peněžních sum. Pakliže tyto prostředky slouží na bydlení, bude výsledkem určitě FIO hypotéka, jejíž podobu máte v podstatě ve svých rukách.

Moderní FIO hypotéka na bydlení je produktem, jehož horní hranice končí na částce 10.000.000,- Kč, což jsou finance, jež uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, potažmo žadatele. Libovolný výběr úrokových sazeb v horizontu pěti let nebo poskytnutí finanční sumy do hodnoty 85% pořizované, rekonstruované či budované nemovitosti.

FIO hypotéka je flexibilní službou, jejíž předností je hlavně nízká a velice dostupná úroková sazba. Ostatně vyhýbat se nemusíte ani refinancování.

Přejděte k FIO Bance

Poznejte kouzlo finančního domu zvaného FIO Banka. Zaměřte se na osobní či firemní účty, popřípadě úvěry nebo hypotéky. Dopřejte si profesionálního a individuálního přístupu, který bude doprovázen maximální flexibilitou a benevolencí.

Nechte si své peníze spravovat u odborníků na slovo vzatých, kteří vás z pohledu bankovních služeb, uspokojí ve všech ohledech.

Napsat komentář