CreditLimit.cz – Finanční rezerva ve formě virtuální kreditní karty

Mít peníze bokem, pokud je nutně potřebujete, je bezpochyby přínosná věc. Jen málokdo si však své úspory udrží tak dlouho. Pakliže se ale o tuto možnost nechcete v žádném případě připravit, využijte nový finanční produkt od bankovní instituce Ferratum Bank.

Je to finanční rezerva v podání Credit Limit, s níž se pojí velice zajímavé předpoklady.

  • Peněžní suma od 2 000 Kč do 25 000 Kč
  • Finance kdykoliv k dispozici

Kontokorent s řadou výhod

Těšit se můžete na to, že jde o virtuální kreditní kartu, tudíž máte jistotu, že vám ji nikdo nikdy nemůže ukrást. Peníze si z ní přesunete na osobní účet během velice krátkého okamžiku. Jedná ve své podstatě o spojení kreditní karty a kontokorentního účtu, jehož výsledkem je Credit Limit.

Finanční rezerva ihned po ruce, s níž k vám přichází řada výhod týkajících se samotného získání.

  • Nemusíte prokazovat velikost svého příjmu
  • Nesháníte ručitele ani nemovitosti do zástavy
  • Neplatíte žádné poplatky, včetně těch schvalovacích

Moderní a netradiční kontokorent, který je určen skutečně pro každého.

Splácejte jen to, co využíváte

Credit Limit vám kromě zajímavých podmínek získání, přináší i oslnivé požadavky na splácení. Úrokovou sazbu platíte pouze z toho, co aktuálně využíváte, jako je tomu u klasického kontokorentu. Peníze lze navíc upotřebit zcela opakovaně, aniž byste žádali o další schválení této finanční služby.

Ferratum Bank přináší také možnost obdržet Credit Limit z pohodlí vlastního domova, a to za přispění klasické online žádosti. Tedy žádné administrativní obstrukce jako u velkých bankovních institucí.

Získejte peněžní rezervu do výše až 25 000 Kč bez jakéhokoliv otálení. Dopřejte si pocitu finanční jistoty, která má neomezený charakter. S poskytnutými službami, včetně zajímavých úrokových sazeb budete nadmíru spokojeni.