Chcete ušetřit na úrocích? Vsaďte na porovnání půjček

Když si budete brát jakoukoliv bankovní či nebankovní půjčku, bude vás zajímat jediné. A tím je velikost úrokové sazby, potažmo hodnota roční procentuální sazby nákladů označovaná jako RPSN. Právě tyto údaje jasně vypovídají o tom, jak vysoké náklady budou spojeny s daným úvěrem.

Praktickým nástrojem při hledání výsledného úvěrového produktu se vám stane srovnání půjček na internetu. Tento proces obvykle zajišťují praktické online kalkulačky, s nimiž se velice rychle dostanete do požadovaného finále. A tím bude půjčka přes internet s nízkým úrokem, výhodnými splátkovými podmínkami a v odpovídající výší. A víte, k jakým nebankovním půjčkám se prostřednictvím této cesty můžete dopracovat?

Tesco půjčka

První variantou je Tesco půjčka, která je poskytována žadatelům již od 10 000 Kč. Spotřebitelský úvěr, s nímž se pojí spousta doplňkových služeb. Od pojištění schopnosti splácet, až po odklad splátek při řádném hrazení měsíčních závazků.

Tesco půjčka je navíc splatná v délce trvání až 84 měsíců, takže při vyšší půjčce se můžete těšit na patřičnou variabilitu. Nastavíte si velikost měsíčních splátek, jež vás během splácení nebudou omezovat.

Alternativa v podobě Cofidis půjčky

Jestliže máte zájem o model zodpovědného úvěrování a transparentní obchodní podmínky, řada porovnávacích portálů vám zobrazí jediný výsledek. A tím bude Cofidis půjčka, v rámci níž se vyhnete nepříjemným poplatkům navíc. O peníze si mohou říci nejenom jednotlivci, ale také manželské páry. I u tohoto poskytovatele je kladen velký důraz na bezpečnost osobních údajů a snadnou dostupnost. O tu se stará především online žádost na internetu.

Nepodceňujte sílu srovnání bankovních i nebankovních půjček. Jen několik málo minut vašeho drahocenného času vám může ušetřit nemalé množství finančních prostředků.